Sezona 2022 - 2023
st. žákyně, Tymákov "B" - Rožmitál 23:12 (11:6) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 13 Květen 2023 19:54

naše sestava: N. Konvičková - D. Hásková, D. Šourková, B. Matoušková, T. Šoulejová, B. Bernášková - M. Šourková, T. Kašparová, A. Pospíšilová, A. Trefná, L. Beranová

branky: Kašparová 4, Beranová 3, Šourková 2, Trefná 2, Pospíšilová 1

LAST_UPDATED2
 
ml. žáci, Nýřany - Rožmitál 10:9 (3:5) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 08 Květen 2023 19:06

sestava: V. Šnajdr - J. Hofman, J. Šnajdr, A. Nosek, T. Hrdina - M. Horák, M. Němec, S. Holeček, J. Cigánek

branky: Holeček 3, Cigánek 3, Horák 2, Němec 1

LAST_UPDATED2
 
st. žáci, Záluží - Rožmitál "B" 10:8 (5:4) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 08 Květen 2023 19:04

sestava: D. Feichtl - J. Sirotek, V. Hudeček, V. Vošahlík, Š. Hrdina - T. Horák, R. Dražan, M. Blažek, M. Kohel, P. Metlička

branky: Dražan 5, Metlička 1, Horák 1, Blažek 1

LAST_UPDATED2
 
superpohár, starší žáci PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 07 Květen 2023 05:58

V soboru 6.5. se v Plzni-Újezdě konal superpohár starších žáků. Turnaje, který se koná jednou za dva roky, se účastnilo 6 výběrů krajských soutěží (středočeské, severočeské, východočeské, západočeské, jihomoravské a severomoravské). Ve výběru západočeského kraje se představili i naši dva hráči - obránce Štěpán Bicera a útočník David Pospíšil.

Turnaj se hrál systémem každý s každým, 2x 15min. S bilancí dvou porážek, dvou výher a jedné remízy obsadil západočeský tým 3. místo. Vítězem turnaje se stal výběr severní Moravy.

LAST_UPDATED2
 
dorostenci, Rožmitál - Záluží 23:21 (12:10) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 30 Duben 2023 11:30

sestava: J. Sirotek - M. Gregor, M. Trefný, P. Metlička, L. Přígrodský - D. Pospíšil, M. Jeníček, T. Blažek, J. Vaněk, M. Hrdina

branky: Vaněk 10, Hrdina 6, Pospíšil 6, Blažek 1

LAST_UPDATED2
 
st. žáci, Rožmitál - Kyšice 24:27 (12:9) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 29 Duben 2023 17:29

sestava: J. Hofman - L. Přígrodský, J. Zeisek, Š. Bicera, L. Sýkora - J. Brotánek, T. Blažek, D. Pospíšil, P.  Španihel

branky: Pospíšil 18, Španihel 3, Blažek 3

LAST_UPDATED2
 
st. žákyně, Rožmitál - Tymákov "A" 0:28 (0:13) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 29 Duben 2023 12:30

naše sestava: N. Konvičková - D. Hásková, D. Šourková, B. Matoušková, J. Převrátilová, N. Meleková - M. Šourková, T. Kašparová, A. Pospíšilová, T. Šoulejová, A. Trefná

branky: -----

LAST_UPDATED2
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 14 

Statistika TOPlist

TOPlist

Tabulky sezona 2022-23

Tabulka Oblastního přeboru

 

1. Záluží 18 14 0 4 383:302 28
2. Osek 18 12 3 3 383:331 27
3. Blovice 18 10 3

5

332:293

23
4. Všenice "B" 18 11 1 6 414:371 23
5. Přeštice "B" 18 9 4 5

420:402

12
6. Vřeskovice

18

8 4

6

357:346

20
7. Nýřany "B" 17 7 3

7

296:303

17

8. Kyšice "B"

18

3 2 13 341:415 8
9. Ždírec 17 2 1 14 296:368 5
10. Hromnice 18 2 1 15 366:457 5

 

Tabulka dorostenci

1. Přeštice 12

9

2 1

267:182

20
2. Božkov 12 9 2 1 285:230 20
3. Tymákov

12

6 2 4 233:205 13
4. Nýřany 12 6 1 5 214:174 13
5. LItohlavy

12

6 1 5 243:211 13
6. Rožmitál 12 2 0 10

180:258

4
7. Záluží 12 0 0 12

154:316

0

 

Tabulka Oblastního přeboru

 

1. Záluží 18 14 0 4 383:302 28
2. Osek 18 12 3 3 383:331 27
3. Blovice 18 10 3

5

332:293

23
4. Všenice "B" 18 11 1 6 414:371 23
5. Přeštice "B" 18 9 4 5

420:402

12
6. Vřeskovice

18

8 4

6

357:346

20
7. Nýřany "B" 17 7 3

7

296:303

17

8. Kyšice "B"

18

3 2 13 341:415 8
9. Ždírec 17 2 1 14 296:368 5
10. Hromnice 18 2 1 15 366:457 5
















Tabulka dorostenci

1. Přeštice 12

9

2 1

267:182

20
2. Božkov 12 9 2 1 285:230 20
3. Tymákov

12

6 2 4 233:205 13
4. Nýřany 12 6 1 5 214:174 13
5. LItohlavy

12

6 1 5 243:211 13
6. Rožmitál 12 2 0 10

180:258

4
7. Záluží 12 0 0 12

154:316

0

Tabulka starší žáci

 

starší žáci, skupina o titul

 

1. Kyšice 14

12

1 1 3462:302 25
2. Litohlavy 14 11 0 3 300:221 22
3. Rožmitál "A"

14

9 1 4 301:242 19
4. Dobřív 14 7 1 6 245:246 15
5. Ejpovice

14

7 1 6 214:216 15
6. Přeštice 14 3 2 9 178:209 8
7. Nýřany 14 2 1 11 233:312 5
8. Plzeň-Újezd 14 1 1 12 234:319 3
































starší žáci, skupina o umístění

 

9. Tymákov 13

12

0 1 247:130 22
10. Všenice 13 11 0 2 266:138 22
11. Příchovice

14

8 1 5 184:163 17
12. Rožmitál "B" 14 6 0 8 165:200 12
13. Litice

13

4 2 7 181:203 10
14. Nezvěstice 14 4 1 9 223:213 9
15. Záluží 13 4 1 9 167:203 9
16. Božkov 14 2 1 11 185:245 5

Plzeň-Újezd "B" 0 0 0 0 0:0 0

Tabulka starší žákyně

 

1. Tymákov "A" 20 19 0
1 492:164 38
2. Nezvěstice "A" 20 18 0 2 425:152 36
3. Plzeň-Újezd 20 14 1

5

303:237

29
4. Plřeštice 20 13 0 7 335:238 26
5. Nezvěstice "B" 20 12 0 8

343:296

24
6. Tymákov "B"

20

9 3

8

293:352

21
7. Kyšice 20 8 1

11

235:267

17

8. Všenice 20 6 3 13 209:325 15
9. Příchovice 20 4 0 16 194:340 8
10. Blovice 20 1 1 18 167:363 3
11. Rožmitál 20 1 1 18 119:381 3

Tabulka mladší žáci

1. Litohlavy 14 14 0
0 251:56 28
2. Přeštice 14 12 0 2 218:69 24
3. Tymákov 14 10 0 4 231:132 20
4. Plzeň-Újezd 14 8 0 6 189:167 16
5. Litice 14 4 2 8 159:182 10
6. Nezvěstice 14 4 2 8 204:287 10
7. Rožmitál 14 1 0 13 87:211 2
8. Nýřany 14 1 0 13 73:307 2