Sezona 2014 - 2015


Rožmitál - Blovice 12:9 (8:5) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 13 Červen 2015 19:07

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Vondrášek, M. Hejra, Z. Sadílek, J. Stoklasa - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, P. Melichar, J. Pazderník

branky: Stöckl 6,Šourek 5, Melichar 1 - za hosty: Říha 3, Škala 2, Synáč J. 2, Synáč P. 1

LAST_UPDATED2
 
Přeštice "B" - Rožmitál 22:20 (14:11) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 07 Červen 2015 16:01

K poslednímu venkovnímu utkání sezony jsme odjížděli, v porovnání s předchozími zápasy, v kompletní sestavě. Do útoku se vrátil uzdravený Petr Melichar a počet obránců narostl na 5. Ovšem na naší hře, zejména v obraně, to moc znát nebylo. Celý zápas, zejména ale v prvním poločase, si naše obrana nedokázala poradit s útočnou hrou soupeře, který se prosazoval hlavně z trestných hodů. Domácí se hned v úvodu prvního poločasu ujali vedení 2:0, my jsme vyrovnali v 7. minutě na 2:2. Až do 13. minuty, kdy jsme prohrávali 5:6, jsme stále dotahovali jedno brankovou ztrátu. Ale po dvou rychlých brejcích soupeře jsme již prohrávali 5:8. Tří brankový rozdíl vydržel až do konce prvního poločasu.

Ve 3. minutě druhého poločasu jsme prohrávali 14:16, pak ale přišel střelecký výpadek, domácí toho využili k navýšení brankového rozdílu a v minutě 13. jsme prohrávali 14:20. Teprve poté se konečně probudila naše obrana, do konce zápasu sice dovolila domácím vstřelit pouze dvě branky, ale na více než snížení brankového rozdílu to z naší strany nestačilo. V Přešticích jsme na konec prohráli 20:22.

Již před tímto víkendovým kolem bylo jisté, že vítězem letošního ročníku OP bude celek Nýřan "B". V posledním kole, kdy se v domácím zápase proti Blovicím rozloučíme s tímto soutěžním ročníkem, svedeme na dálku souboj o celkové druhé místo v tabulce s týmem Stupna.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Vondrášek, M. Hejra, Z. Sadílek - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, P. Melichar, J. Zemek

branky: Šourek 12, Melichar 4, Stöckl 2, Pičman 1, Zemek 1 - za domácí: Tušek 10, Hájek 8, Moravec 3, Kalčík 1

LAST_UPDATED2
 
Pozvánka na slavnostní otevření hřiště PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 05 Červen 2015 13:39

Pozvánka otevření hřiště

 

LAST_UPDATED2
 
Rožmitál - Litice 22:18 (11:6) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 31 Květen 2015 13:28

Třetí utkání v řadě, ke kterému jsme nastoupili pouze se 3 obránci. Z různých důvodů zůstali mimo hru čtyři naši obránci a dva útočníci. Museli jsme tedy sáhnout do "záložních" řad a k zápasu proti Liticím nastoupili v obraně Josef Hrdina a do útoku Emanuel Trefný. Vstup do zápasu vyšel lépe nám, hned z prvního útoku jsme vstřelili gól, hosté ale z následného protiútoku vyrovnali. Pak jsme vstřelili dvě branky v řadě a ve 4. minutě jsme vedli 3:1. Hosté ale odpověděli stejným způsobem a tak v 7. minutě bylo vyrovnáno 3:3. V rozmezí 11. - 14. minuty jsme vstřelili tři branky a vedli jsme 7:4. Hosté ale z následujících dvou útoků snížili na 6:7. Do konce poločasu se ale litickým útočníkům už branku vstřelit nepodařilo, naopak my jsme vstřelili branky čtyři a první poločas jsme vyhráli 11:6.

Úvod druhého poločasu začínali hosté pouze s pěti hráči v poli, když byl ještě v závěru prvního poločasu vyloučen za hrubý faul jeden z litických obránců a následně i druhý za špatné střídání. V přesilové hře jsme vstřelili dvě branky, ve 3. minutě jsme vedli 13:6. Návratem obou litických hráčů se hra vyrovnala, nadále jsme si udržovali 6-7 brankový náskok. V závěru zápasu ale naší obraně docházeli síly, hosté se prosazovali rychlými brejky. Naštěstí několik takových situací úspěšně náš brankář zlikvidoval a tak jsme zvítězili "pouze" o čtyři branky 22:18.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Hrdina - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, J. Pazderník, E. Trefný

branky: Šourek 12, Stöckl 7, Pičman 3 - za hosty: Pelech 8, Albl 5, Rojík 3, Kalabza 2

LAST_UPDATED2
 
Příchovice "B" - Rožmitál 18:18 (12:9) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 24 Květen 2015 17:23

První branku našeho utkání v Příchovicích vstřelili hned z prvního útoku domácí. Ve 3. minutě jsme vyrovnali na 1:1, v minutě 6. byl stav 2:2. V následujících minutách ztratili naši útočníci nepřesnými přihrávkami několik míčů, domácí toho využili a v 9. minutě jsme prohrávali 2:5. Naše obrana si nedokázala poradit s útočnou hrou soupeře, útočníci domácí se prosazovali zejména střelbou z krajů brankoviště. Po celý zbytek prvního poločasu jsme stále dotahovali 2-3 brankový rozdíl, první poločas jsme prohráli 9:12.

Ve 4. minutě druhého poločasu jsme snížili na rozdíl dvou branek. V 7. minutě jsme prohrávali už jen o gól, 13:14. V 15. minutě jsme ale opět prohrávali o 3 branky, ve 20. minutě ale znovu jen o gól. Vyrovnat na 18:18 se nám podařilo ve 29. minutě. Následně měli domácí 1,5 minuty na to, aby strhli vítězství na svoji stranu. To se jim ale nepodařilo, nic na tom nezměnil ani trestný hod nařízený po uplynutí hrací doby, který domácí neproměnili.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, J. Pazderník

branky: Šourek 8, Pičman 7, Stöckl  3 - za domácí: Nový 8, Sedláček 6, Nohava 2, Weinfurt 1, Kříž 1

LAST_UPDATED2
 
«ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 33 

Statistika TOPlist

TOPlist