Výsledky utkání mladšíí žáci
výsledky ml žáci PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 27 Červenec 2018 11:32

13. kolo, 26.-27.10. 2019

Všenice Přeštice 10:10 (4:3)
Božkov Litohlavy 10:8 (5:3)
Plzeň-Újezd Litice 17:6 (8:3)
Příchovice * Rožmitál 11:9 (5:4)
Kyšice
Ejpovice
15:6 (10:4)
Tymákov
Nýřany
22:4 (15:2)

12. kolo, 20.10. 2019

Přeštice Tymákov 6:17 (5:11)
Nýřany Kyšice 4:43 (2:20)
Ejpovice Příchovice * 8:8 (2:2)
Rožmitál Plzeň-Újezd 10:7 (6:3)
Božkov
Litice
15:11 (7:6)
Litohlavy
Dobřív
22:16 (11:8)

11. kolo, 19.10. 2019

Dobřív Litice 22:6 (9:4)
Rožmitál Božkov 13:10 (5:8)
Plzeň-Újezd Ejpovice 14:13 (8:5)
Příchovice * Nýřany 18:3 (10:2)
Kyšice
Přeštice
25:7 (12:4)
Tymákov
Všenice
17:7 (7:5)

10. kolo, 12.-13.10. 2019

Všenice Kyšice 11:16 (2:7)
Přeštice Příchovice * 14:11 (6:2)
Nýřany Plzeň-Újezd 5:17 (4:9)
Ejpovice Božkov 16:7 (11:3)
Rožmitál
Dobřív
15:14 (8:8)
Litice
Litohlavy
14:29 (6:16)

9. kolo, 6.10. 2019

Litohlavy Rožmitál 18:10 (10:7)
Božkov Nýřany 16:8 (10:2)
Příchovice * Všenice 8:11 (5:5)
Kyšice Tymákov 22:13 (13:10)
Plzeň-Újezd
Přeštice
15:13 (9:5)
Dobřív
Ejpovice
10:8 (3:5)

8. kolo, 5.10. 2019

Tymákov Příchovice * 17:2 (9:0)
Všenice Plzeň-Újezd 10:11 (5:7)
Přeštice Božkov 16:4 (10:3)
Ejpovice Litohlavy 11:16 (6:9)
Rožmitál
Litice
10:13 (6:5)
Nýřany
Dobřív
7:20 (5:12)

7. kolo, 28. - 29.9. 2019

Litice Ejpovice 6:16 (2:11)
Božkov Všenice 8:10 (3:4)
Příchovice * Kyšice 2:16 (2:8)
Plzeň-Újezd Tymákov 16:20 (12:11)
Nýřany
Litohlavy
4:26 (2:14)
Dobřív
Přeštice
13:10 (9:7)

6. kolo, 22.9. 2019

Kyšice Plzeň-Újezd 20:6 (11:2)
Tymákov Božkov 23:11 (10:8)
Všenice Dobřív 10:11 (7:6)
Přeštice Litohlavy 7:13 (4:9)
Nýřany
Litice
8:16 (5:9)
Ejpovice
Rožmitál
11:8 (4:4)

5. kolo, 21.9. 2019

Rožmitál Nýřany 21:10 (12:7)
Litice Přeštice 11:19 (5:10)
Litohlavy Všenice 20:11 (9:6)
Dobřív Tymákov 16:12 (9:7)
Božkov
Kyšice
15:25 (7:15)
Plzeň-Újezd
Příchovice *
12:8 (5:5)

4. kolo, 14. - 15.9. 2019

Příchovice * Božkov 15:12 (9:9)
Kyšice Dobřív 18:7 (13:3)
Tymákov Litohlavy 17:15 (10:8)
Všenice Litice 13:12 (8:8)
Přeštice
Rožmitál
13:15 (9:9)
Nýřany
Ejpovice
5:14 (2:7)

 

3. kolo, 8.9. 2019

Ejpovice Přeštice 15:4 (7:4)
Rožmitál Všenice 14:7 (7:3)
Litice Tymákov 12:22 (6:11)
Litohlavy Kyšice 5:19 (4:10)
Dobřív
Příchovice *
7:8 (4:5)
Božkov
Plzeň-Újezd
11:16 (4:8)

2. kolo, 7.9. 2019

Plzeň-Újezd Dobřív 13:11 (9:5)
Příchovice * Litohlavy 4:9 (2:2)
Kyšice Litice 18:3 (11:0)
Tymákov Rožmitál 24:12 (11:6)
Všenice
Ejpovice
11:10 (8:4)
Přeštice
Nýřany
20:4 (9:4)

1. kolo, 31.8. - 1.9. 2019

Nýřany Všenice 2:15 (2:7)
Ejpovice Tymákov 11:9 (7:4)
Rožmitál Kyšice 6:19 (4:8)
Litice Příchovice * 8:12 (3:6)
Litohlavy
Plzeň-Újezd
12:10 (7:5)
Dobřív
Božkov
17:9 (8:3)
LAST_UPDATED2
 


 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Tabulka mladší žáci

1. Kyšice 12
12
0
0
256:85 24
2. Tymákov 12
9
0
3
213:134 18
3. Litohlavy 12
9
0
3
193:133 18
4. Plzeň-Újezd 12
8
0
4
154:139 16
5. Dobřív
12
7
0
5
164:138 14
6. Ejpovice 12
6
1
5
139:113 13
7. Rožmitál
12
6
0
6
144:157 12
8. Všenice 12
5 1
6
126:140 11
9.
Příchovice *
12 5
1
6
107:126 11
10.
Přeštice
12
4
1
7
139:153
9
11.
Litice
12 3 0
9
122:197
6
12.
Božkov *
12
2
0
10
124:182
4
13.
Nýřany
12
0
0
12
64:248 0








Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 5 

Statistika TOPlist

TOPlist