Rožmitál - Záluží 25:20 (13:11) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 18 Červen 2017 14:34

sestava: D. Sadílek, J. Pičman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pazderník, P. Melichar

branky: Šourek 15, Melichar 6, Stöckl 4 - za hosty: Tříska 12, Ruml 6, Kotyza M. 1, Ludvík 1

LAST_UPDATED2

Rožmitál - Všenice 22:21 (12:15) PDF Tisk Email
Sobota, 17 Červen 2017 15:56

branky: Šourek 12, Stöckl 5, Melichar 3, Pazderník 2 - za hosty: Berka 10, Baborovský 5, Founě 4, Černý 2

Rožmitál - Raspenava 22:19 (11:8) PDF Tisk Email
Neděle, 11 Červen 2017 11:46

Souboj předposledního týmu s posledním, to byl zápas 20. kola, ve kterém jsme na domácím hřišti přivítali tým Raspenavy. Úvod zápasu se odehrával v naší režii, ve 3. minutě jsme vedli 2:0, v 8. minutě 4:1. Ve 12. minutě hosté snížili na rozdíl dvou branek, vedli jsme 6:4. Třemi brankami během 4 minut jsme získali náskok 5 branek. Následně si slabší chvilku vybral náš útok, čehož hosté využili a ve 24. minutě to bylo už jen o tři branky. Stejným brankovým rozdílem skončil i první poločas.

Druhý poločas začali výhozem hosté a hned dokázali snížit na rozdíl dvou branek. Z našeho protiútoku jsme vstřelením branky získali tří brankový náskok zpět. Stejná situace se opakovala i o dvě minuty později a tak jsme ve 4. minutě vedli 13:10. V 9. minutě jsme už vedli rozdílem 5 branek, v minutě 13. dokonce rozdílem 6 branek, stav byl 17:11. Až do samého závěru zápasu jsme si udržovali náskok 5 branek, o který jsme se na konec sami připravili špatnými rozehrávkami v útoku.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pazderník, P. Melichar, J. Pičman

branky: Šourek 9, Stöckl 5, Melichar 5, Pazderník 2, Pičman 1 - za hosty: Havlíček 6, Kobera 5, Dörfl 5, Málek 3