Sezona 2012 - 2013

Rožmitál - Nezvěstice "B" 22:18 (11:11) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 09 Červen 2013 15:22

K poslednímu zápasu sezony jsme nastoupili doma proti Nezvěsticím "B". Vzhledem k vítězství Kyšic v sobotním dohrávaném zápase na hřišti v Blovicích, bylo bez ohledu na to, jak dopadnou ostatní zápasy, jisté že v této sezoně obsadíme 2. místo. První branka padla v 5. minutě, ujali jsme se vedení 1:0. V 9. minutě jsme vedli 3:1, hosté ale ze dvou následných útoků vyrovnali na 3:3. V rozmezí 16. - 20. minuty se nám podařilo vstřelit 4 branky, hostům pouze 1 a získali jsme tedy 3 gólový náskok. Ten se nám podařilo udržet až do 24. minuty, kdy jsme vedli 11:8. Nevyšel nám ale závěr poločasu, hosté vyrovnali v posledních vteřinách na 11:11.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se změnami v obraně a hned se nám podařilo vybojovat několik balonů. Bohužel náš útok z toho vytěžil pouze dvě branky a tak jsme v 8. minutě vedli 13:11. V minutě 12. bylo vyrovnáno 13:13, v 16. minutě byl stav 15:15. Pak se opět zadařilo naší obraně a v 21. minutě jsme vedli o 3 branky, 18:15. Do konce poločasu se nám podařilo zvýšit vedení o 4 branky, v utkání jsme zvítězili 22:18.

V tabulce jsme obsadili celkové 2. místo, oproti loňskému ročníku jsme si tak o jedno místo polepšili. Do II. ligy postupují Kyšice "A", do OS sestupuje Dobřív a pravděpodobně i Stupno.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - J. Stoklasa, J. Vondrášek, P. Blažek, Z. Sadílek, D. Franěk, M. Hejra - P. Melichar, J. Pičman, P. Šourek, J. Zemek, R. Stöckl, J. Pazderník

branky: Šourek 13, Pičman 3, Stöckl  3, Melichar 2, Zemek 1 - za hosty: Šilhánek P. 8, Svatoš 4, Hach 4, Louda 1, Dobiáš 1

LAST_UPDATED2

Stupno - Rožmitál 20:27 (11:13) PDF Tisk Email
Neděle, 02 Červen 2013 14:13

Poslední venkovní zápas sezony jsme sehráli ve Stupně. Celý první poločas byl vyrovnaný, soupeři se střídali v jedno brankovém vedení. V 5. minutě jsme prohrávali 2:3, v 10. minutě jsme vedli 6:5, v 18. minutě jsme prohrávali 7:8, ve 26. jsme vedli 11:10. Dvou brankový náskok jsme získali až v závěru poločasu.

O osudu zápasu se rozhodlo na začátku druhého poločasu, kdy jsme do 10. minuty skórovali 4x a domácí pouze 1x. Zbytek zápasu byl opět vyrovnaný, branky padaly na obo stranách, ve 23. minutě jsme vedli 24:19. V samé závěru zápasu jsme ještě přidali 3 branky, domácí pouze 1 a tak jsme ve Stupně zvítězili 27:20.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - J. Stoklasa, J. Vondrášek, P. Blažek, Z. Sadílek, D. Franěk - P. Melichar, J. Pičman, P. Šourek, J. Zemek

branky: Šourek 12, Pičman 9, Melichar 5, Zemek 1 - za domácí: Pokorný 7, Caletka L. 7, Horejš 5, Caletka M. 1

Rožmitál - Litice 22:11 (15:5) PDF Tisk Email
Neděle, 26 Květen 2013 13:14

Za deštivého počasí jsme v neděli dopoledne doma přivítali celek Litic. První branku zápasu vstřelili hosté, my jsme pa otočili a vedli jsme 3:1. Hosté ještě snížili na 2:3, ale pak naše obrana získala několik míčů, náš útok šance bezpečně proměňoval a v 15. minutě jsme vedli 8:2. Hostům nepomohla ani změna brankáře a ani změny v obraně, do konce poločasu jsme přidali ještě 7 branek oproti 3 brankám Litic.

Druhý poločas byl vyrovnaný, šanci zahrát si dostali všichni naši hráči. Hostující obrana se předvedla několika nevybíravými zákroky. Náskok získaný v prvním poločase jsme si bezpečně pohlídali, zápas jsme nakonec vyhráli 22:11. Přestože se celé utkání odehrálo za vytrvalého deště, tak diváci viděli hodně branek.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - J. Stoklasa, J. Vondrášek, P. Blažek, Z. Sadílek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Pičman, P. Šourek, J. Zemek, J. Pazderník

branky: Šourek 14, Pičman 3, Stöckl 3, Zemek 2 - za hosty: Pelech 5, Vyoral 3, Albl 2, Bek 1