Sezona 2011 - 2012

Rožmitál - Ejpovice "B" 14:3 (7:0) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 10 Červen 2012 14:51

K poslednímu zápasu sezony jsme nastoupili doma proti Ejpovicím "B". Celý zápas se hrál za deštivého počasí, s čímž se naši útočníci dokázali vypořádat lépe. První branku zápasu jsme vstřelili až v 8. minutě, do té chvíle byly naše útoky ve znamení nepřipravené střelby nebo špatných přihrávek. Naše obrana v čele s brankářem si celkem bez problémů dokázala poradit s útoky hostí, kteří se dlouhou dobu nedokázali vyrovnat s kluzkým balonem. V prvním poločase se hostím branku vstřelit nepodařilo. To se jim povedlo až ve 38. minutě, kdy Ejpovice snižovali na 1:10. Za zmínku stojí ještě to, že Jakub Pazderník vstřelil svojí první branku v kariéře v "A" týmu. Sezonu jsme tedy zakončili jednoznačným vítězstvím 14:3, v OP jsme obsadili celkově 3. místo.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, M. Hejra, Z. Sadílek, J. Vondrášek - R. Stöckl, P. Šourek, J. Pazdreník, J. Pičman, J. Zemek

branky: Šourek 5, Pičman 5, Stöckl 2, Pazdreník 1, Zemek 1 - za hosty: Lisko 1, Michelfeit 1, Stašek 1

LAST_UPDATED2

Kyšice "A" - Rožmitál 20:16 (10:10) PDF Tisk Email
Neděle, 03 Červen 2012 18:56

V neděli jsme vyjížděli k poslednímu venkovnímu zápasu do Kyšic. Věděli jsme, že nás čeká velmi těžké utkání, neboť domácí jsou na druhém místě OP a na jaře neztratili ještě ani bod. Vstřelili jsme sice první branku, ale domácí otočili a v 7. minutě jsme prohrávali 1:3. Do 12. minuty si Kyšice udržovali dvou brankový náskok, pak se nám podařilo vyrovnat a v 18. minutě jsme se dostali do vedení o dvě branky my. Kyšicím v závěru poločasu srovnali na 10:10, možnosti jít do vedení z trestného hodu po čase nevyužili.

Zlom v utkání nastal v úvodu druhého poločasu, když Kyšice odskočili do tří brankového vedení 14:11 v 10. minutě. Zbytek poločasu byl vyrovnaný, Kyšice si svůj náskok pohlídali, náš útok bohužel nedokázal proměňovat šance, které si vypracoval. Zápas jsme prohráli 16:20. Znamená to, že bez ohledu na výsledky posledního kola, obsadíme celkově třetí místo, za prvním Záluží a druhými Kyšicemi.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, Z. Sadílek - R. Stöckl, P. Šourek, J. Pazdreník, P. Melichar, J. Zemek

branky: Šourek 7, Stöckl 5, Melichar 4 - za domácí: Martínek 6, Šleis 5, Petrák 4, Smola 3, Špičan 2

Rožmitál - Nýřany "B" 26:16 (14:10) PDF Tisk Email
Neděle, 27 Květen 2012 17:19

V neděli dopoledne jsme na domácím hřišti přivítal čtvrtým tým tabulky, tým Nýřan "B". Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří se dokázali prosadit hned z prvního útoku. Naši útočníci dlouho ztroskotávali na brankáři hostí, naštěstí se ani nýřanští útočníci neprosazovali přes naší obranu a tak jsme v 7. minutě srovnali na 1:1. Vyrovnané skóre vydrželo až do 15. minuty, kdy byl stav 5:5. Pak se nám podařilo odskočit do vedení o dvě branky a v závěru poločasu dokonce o branky čtyři. První poločas jsme vyhráli 14:10.

Úvod druhého poločasu byl opět vyrovnaný, odpor soupeře se nám podařilo zlomit po 10. minutě, když jsme získali 8 brankový náskok. V závěrečných minutách jsme rozdíl skóre upravili na 10 branek a v utkání jsme tak zvítězili 26:16. Příští týden nás čeká poslední utkání na hřišti soupeře, představíme se na horké půdě v Kyšicích.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Stoklasa - R. Stöckl, P. Šourek, J. Pazdreník, J. Pičman, P. Melichar, J. Zemek

branky: Šourek 9, Stöckl 6, Melichar 6, Pičman 4, Zemek 1 - za hosty: Faifr A. 6, Bartovský 5, Wisura 3, Alexa B. 2