Sezona 2010 - 2011

Rožmitál "A" - Rožmitál "B" 18:18 (12:6) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Sobota, 25 Červen 2011 18:06

V sobotu odpoledne se na závěr sezony uskutečnilo přátelské utkání našeho "A" týmu s nově rodícím se "B" týmem. Naše Áčko si v prvním poločase vytvořilo náskok, o který již "tradičně" přišlo ve druhém poločase. Za Béčko nastoupila řada perspektivních hráčů, kteří ukázali, že se s nimi musí do budoucna počítat. Podíl na výsledku má i trenér Béčka, který vhodně zvolenou strategií přispěl k nerozhodnému výsledku.

sestava "A": D. Sadílek - P. Blažek, J. Vondrášek, J. Stoklasa, P. Polák - P. Melichar, P. Šourek, R. Stockl, J. Zemek, T. Janoušek, J. Pičman

sestava "B": M. Leiterman, M. Janoušek - J. Trčka, M. Hejra, P. Sýkora, L. Pevný - L. Eisenreich, L. Hofman, Z. Vlasák, J. Blažek, D. Rausz, J. Pazderník, M. Šourková, P. Jeníček, E. Trefný - trenér V. Čejka

LAST_UPDATED2

žáci, Rožmitál - Tymákov 20:29 (8:15) PDF Tisk Email
Pondělí, 13 Červen 2011 08:56

sestava: P. Polák - K. Pazderník, T. Pazderník, L. Pevný, F. Sadílek - J. Pazderník, D. Rausz, J. Blažek

branky: Pazderník 11, Rausz 7, Blažek 2

žáci, Plzeň-Újezd - Rožmitál 17:25 (11:16) PDF Tisk Email
Pondělí, 13 Červen 2011 08:53

branky: Pazderník 12, Blažek 8, Rausz 5

Nýřany "B" - Rožmitál 18:18 (11:7) PDF Tisk Email
Neděle, 12 Červen 2011 19:09

K poslednímu utkání tohoto soutěžního ročníku jsme zajíždělli do Nýřan. Úvod utkání se nám vydařil, v 10. minutě jsme vedli 4:2. pak však náš útok několika špatnými přihrávkami ztratil míč, soupeř toho využil a prohrávali jsme 4:5. V dalším průběhu prvního poločasu se přestalo dařit naší obraně, několikrát jsme inkasovali z rychlých brejků a Nýřany tak vyhráli první poločas o čtyři branky 11:7.

Začátek druhého poločasu by vyrovnaný, Nýřany si udržovali čtyř brankový náskok. V 15. minutě jsme prohrávali o 5 branek. Pak se začalo dařit naší obraně v čele s brankářem a náskok soupeře jsme pomalu snižovali. Vyrovnat se nám podařilo v 27. minutě. Soupeř se pak ještě ujem vedení 18:17, z posledního útoku se nám podařilo srovnat na konečných 18:18.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Vondrášek, J. Stoklasa - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, T. Janoušek

branky: Šourek 7, Stöckl 7, Janoušek 3, Pičman 1

Rožmitál - Vřeskovice "A" 26:22 (10:9) PDF Tisk Email
Neděle, 05 Červen 2011 11:36

K předposlednímu zápasu sezony jsme nastoupili doma proti jistému vítězi OP, Vřeskovicím. Úvod zápasu nám vyšel na výbornou, v 7. minutě jsme vedli 4:0. Pak se soupeř začal prosazovat zejména střelbou z větší vzdálenosti a náš náskok se postupně ztenčoval. První poločas jsme vyhráli o jednu branku, 10:9.

Po dlouhé době se nám vydařil vstup do druhého poločasu. Naší obraně se podařilo několikrát sebrat balon a naši útočníci nabídnuté šance využili a v 10. minutě jsme vedli o 5 branaek. O tento náskok jsme jsme ke konci poločasu přšli, Vřeskovicím se podařilo snížit na dvou brankový rozdíl. Poslední dvě branky zápasu jsme vstřelili my, zápas jsme tak vyhráli 26:22.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Hrdina, J. Vondrášek - P. Šourek, P. Melichar, R. Stöckl, J. Pičman, J. Zemek, T. Janoušek

branky: Šourek 10, Stöckl 8, Melichar 5, Pičman 2, Zemek 1