Sezona 2009 - 2010

oslavy 80. výročí založení Tisk
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 14 Červen 2010 09:33

V sobotu 12.6.2010 odpoledne se na hřišti ve Starém Rožmitále uskutečnily oslavy 80. výročí založení klubu národní házené v Rožmitále. V přátelských zápasech nejprve porazili naši žáci žáky Vřeskovic 19:12 (10:7), poté prohrály naše ženy s dorostenkami Přeštic 11:19 (6:11) a na závěr podlehli naši muži Přešticím 21:26 (11:12).

LAST_UPDATED2

Rožmitál - Vřeskovice 19:14 (10:9) Tisk
Neděle, 06 Červen 2010 11:58

V posledním utkání sezony jsme na domácím hřišti přivítali celek Vřeskovic "A". Hned v úvodu utkání jsme si vypracovali dvou brankový náskok, který jsme si udržovali celý první poločas. Závěr poločasu jsme dohrávali oslabení, soupeř toho využil a snížil na rozdíl jedné branky.

Rozhodující náskok jsme získali v prvních 10 minutách druhého poločasu. Naše obrana dovolila Vřeskovicím skórovat pouze 1x, naopak naši útočníci se trefili 5x a bylo z toho vedení 15:10. Rozdíl 5 branek vydržel až do konce zápasu, v utkání jsme tak zvítězili 19:14.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, Z. Sadílek - J. Pičman, R. Stöckl, P. Melichar, P. Šourek, J. Zemek

branky: Pičman 5, Melichar 4, Šourek 4, Stöckl 4, Zemek 2

Osek "A" - Rožmitál 31:21 (15:10) Tisk
Neděle, 30 Květen 2010 19:20

Zápas byl vyrovnaný pouze prvních 10 minut. To jsme dotahovali soupeřovo jedno brankové vedení, v 10. minutě jsme dokonce vedli 5:4. Od té chvíle to byli domácí, kdo udával tempo hry. Naše obrana podala katastrofální výkon, s útokem soupeře si nedokázala celý zápas poradit. Nepomohly změny v rozestavení, ani střídání. Naši útočníci nestíhali odpovídat na brankostroj domácích, v podstatě každý útok Oseka skončil gólem.

Druhý poločas byl obrazem toho prvního. Na začátku jsme sice snížili na rozdíl 4 branek, ale naše obrana stále nedokázala ubránit útoky soupeře. Osek tak po zásluze vyhrál a po prohře Plzně-Újezda "B" ve vřeskovicích slaví postup do II. ligy.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Vondrášek, J. Stoklasa - P. Šourek, P. Melichar, R. Stöckl, E. Trefný, J. Pičman

branky: Šourek 8, Stöckl 7, Pičman 4, Melichar 1, Trefný 1