Rozpis mladší žáci

1. kolo, 12.9. 2020

hlásí Všenice * Božkov K
hlásí Ejpovice K Tymákov
hlásí Kyšice Rožmitál
11.9.
17:00
Litohlavy Plzeň-Újezd

hlásí
Nezvěstice Příchovice
11.9.
17:00
Nýřany * Přeštice K

 

2. kolo 13.9. 2020

13.9. hlásí Všenice * Přeštice K
hlásí Příchovice Nýřany *
hlásí Plzeň-Újezd Nezvěstice

hlásí
Rožmitál Litohlavy

hlásí
Tymákov Kyšice

hlásí
Božkov K Ejpovice K

 

3. kolo, 19.9 - 20.9. 2020

16:00 Ejpovice K Všenice *
hlásí Kyšice Božkov K
18.9. 17:00 Litohlavy Tymákov

hlásí
Nezvěstice Rožmitál
18.9.
17:00
Nýřany * Plzeň-Újezd

hlásí
Přeštice K Příchovice

 

4. kolo, 26.9. 2020

hlásí Všenice * Příchovice *
hlásí Plzeň-Újezd Přeštice K
hlásí Rožmitál Nýřany *

hlásí
Tymákov Nezvěstice
25.9.
17:00
Božkov K Litohlavy

hlásí
Ejpovice K Kyšice

 

5. kolo, 27.9. 2020

hlásí Kyšice Všenice *
hlásí Litohlavy Ejpovice K
hlásí Nezvěstice Božkov K
25.9.
17:00
Nýřany * Tymákov

hlásí
Přeštice K Rožmitál

hlásí
Příchovice Plzeň-Újezd

 

6. kolo, 3.10. 2020

hlásí Všenice * Plzeň-Újezd
hlásí Rožmitál Příchovice
hlásí Tymákov Přeštice K
2.10.
17:00
Božkov K Nýřany *

hlásí
Ejpovice K Nezvěstice

hlásí
Kyšice Litohlavy

 

7. kolo, 10.10. 2020

9.10. 17:00 Litohlavy Všenice *
hlásí Nezvěstice Kyšice
9.10. 17:00 Nýřany * Ejpovice K

hlásí
Přeštice K Božkov K

hlásí
Příchovice Tymákov

hlásí
Plzeň-Újezd Rožmitál

 

8. kolo, 11.10. 2020

11:10. hlásí Všenice * Rožmitál
hlásí Tymákov Plzeň-Újezd
hlásí Božkov K Příchovice

hlásí
Ejpovice K Přeštice K

hlásí
Kyšice Nýřany *

hlásí
Litohlavy Nezvěstice

 

9. kolo, 18.10. 2020

hlásí Nezvěstice Všenice *
16.10 17:00 Nýřany * Litohlavy
hlásí Přeštice K Kyšice

hlásí
Příchovice Ejpovice K

hlásí
Plzeň-Újezd Božkov K

hlásí
Rožmitál Tymákov

 

10. kolo, 24.10. 2020

hlásí Všenice * Tymákov
23.10. 17:00 Božkov K Rožmitál
hlásí Ejpovice K Plzeň-Újezd

hlásí
Kyšice Příchovice
23.10.
17:00
Litohlavy Přeštice K

hlásí
Nezvěstice Nýřany *

 

11. kolo, 25.10. 2020

23.10. 17:00 Nýřany * Všenice *
17:00 Přeštice K Nezvěstice
hlásí Příchovice Litohlavy

hlásí
Plzeň-Újezd Kyšice

hlásí
Rožmitál Ejpovice K

hlásí
Tymákov Božkov K

 

 

LAST_UPDATED2
 


 

Tabulka mladší žáci

1. Plzeň-Újezd 9
9
0
0
176:94 18
2. Kyšice 8
6
1
1
129:66 13
3. Ejpovice K 8
6
1
1
142:81 13
4. Přeštice 8
6
0
2
153:110 12
5. Litohlavy 6
5
0
1
117:56 10
6. Příchovice
7
4
0
3
92:89 8
7. Božkov K 8
3
2
3
102:113 8
8. Rožmitál
9
3
0
6
75:141 6
9.
Nezvěstice 8
1
0
7
80:145 2
10.
Tymákov
7
1
0
6
65:113 2
11.
Nýřany * 8
0
1
7
97:139 1
12.
Všenice * 8
0
1
7
48:129 1
















Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 16 

Statistika TOPlist

TOPlist