Rozpis mladší žáci

1. kolo, 31.8.-1.9. 2019

4.9. 17:00 Nýřany Všenice K
1.9. 13:00 Ejpovice K Tymákov
hlásí Rožmitál Kyšice K

hlásí
Litice K Příchovice *
30.8.
17:00
Litohlavy Plzeň-Újezd K
4.9.
17:00
Dobřív Božkov

 

2. kolo 7.9. 2019

3.9. 17:00 Plzeň-Újezd K Dobřív
hlásí Příchovice * Litohlavy
hlásí Kyšice K Litice K

hlásí
Tymákov Rožmitál

hlásí
Všenice K Ejpovice K

hlásí
Přeštice Nýřany

 

3. kolo, 8.9. 2019

13:00 Ejpovice K Přeštice
hlásí Rožmitál Všenice K
hlásí Litice K Tymákov
6.9.
17:00
Litohlavy Kyšice K
4.9.
17:00
Dobřív Příchovice *
6.9.
17:00
Božkov Plzeň-Újezd K

 

4. kolo, 15.-16.9. 2019

hlásí Příchovice * Božkov
hlásí Kyšice K Dobřív
hlásí Tymákov Litohlavy

hlásí
Všenice K Litice K
15.9.
16:00
Přeštice Rožmitál
11.9.
17:00
Nýřany Ejpovice K

 

5. kolo, 21.9. 2019

hlásí Rožmitál Nýřany
hlásí Litice K Přeštice
20.9. 17:00 Litohlavy Všenice K
18.9.
17:00
Dobřív Tymákov
20.9.
17:00
Božkov Kyšice K
17.9.
17:00
Plzeň-Újezd K Příchovice *

 

6. kolo, 22.9. 2019

hlásí Kyšice K Plzeň-Újezd K
hlásí Tymákov Božkov
hlásí Všenice K Dobřív

16:00
Přeštice Litohlavy
18.9.
17:00
Nýřany Litice K

13:00
Ejpovice K Rožmitál

 

7. kolo, 28.-29.9. 2019

hlásí Litice K Ejpovice K
25.9. 17:00 Nýřany Litohlavy
25.9. 17:00 Dobřív Přeštice
27.9.
17:00
Božkov Všenice K
24.9.
17:00
Plzeň-Újezd K Tymákov

hlásí
Příchovice * Kyšice K

 

8. kolo, 5.10. 2019

4.9. 17:00 Nýřany Všenice K
1.9. 13:00 Ejpovice K Tymákov
hlásí Rožmitál Kyšice K

hlásí
Litice K Příchovice *
30.8.
17:00
Litohlavy Plzeň-Újezd K
4.9.
17:00
Dobřív Božkov

 

9. kolo, 6.10. 2019

4.10. 17:00 Litohlavy Rožmitál
2.10. 17:00 Dobřív Ejpovice K
4.10 17:00 Božkov Nýřany
1.10.
17:00
Plzeň-Újezd K Přeštice

hlásí
Příchovice * Všenice K

hlásí
Kyšice K Tymákov

 

10. kolo, 12.-13.10. 2019

hlásí Všenice K Kyšice K
13.10. 16:00 Přeštice Příchovice *
9.10. 17:00 Nýřany Plzeň-Újezd K
13.10.
13:00
Ejpovice K Božkov

hlásí
Rožmitál Dobřív

hlásí
Litice K Litohlavy

 

11. kolo, 19.10. 2019

16.10. 17:00 Dobřív Litice K
hlásí Rožmitál Božkov
17.10. 17:00 Plzeň-Újezd K Ejpovice K

hlásí
Příchovice * Nýřany

hlásí
Kyšice K Přeštice

hlásí
Tymákov Všenice K

 

12. kolo, 20.10. 2019

16:00 Přeštice Tymákov
16.10. 17:00 Nýřany Kyšice K
13:00 Ejpovice K Příchovice *

hlásí
Rožmitál Plzeň-Újezd K
18.10.
17:00
Božkov Litice K
18.10.
17:00
Litohlavy Dobřív

 

13. kolo, 26.-27.10. 2019

25.10. 17:00 Božkov Litohlavy
22.10. 17:00 Plzeň-Újezd K Litice K
hlásí Příchovice * Rožmitál

hlásí
Kyšice K Ejpovice K

hlásí
Tymákov Nýřany

hlásí
Všenice K Přeštice

 

LAST_UPDATED2
 


 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Tabulka mladší žáci

1. Všenice 4
3
0
1 46:39 6
2. Kyšice 3
3
0
0
55:16 6
3. Ejpovice 4
3
0
1
50:29 6
4. Příchovice* 3
3
0
0
35:27 6
5. Tymákov
3
2
0
1
55:35 4
6. Plzeň-Újezd 3
2
0 1
39:34 4
7. Rožmitál
4
2
0
2
48:63 4
8. Přeštice 3
1 0
2
37:34 2
9.
Litohlavy
1
1
0
0
12:10
2
10.
Božkov
2
0
0
2
23:31
0
11.
Dobřív
3
0
0
3
25:39
0
12.
Litice
4
0
0
4
35:65
0
13.
Nýřany
3
0
0
3
11:49
0








Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 22 

Statistika TOPlist

TOPlist