Rozpis soutěží OP
rozpis OP Mužů PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 16 Září 2008 11:29

12. kolo, neděle 8.4.2018

15:00 Záluží

Tymákov "B"

9:30 Přeštice "B" Chudenice
13:30 Kyšice "B" Nezvěstice "B"
odstupil Osek volno
13:00 Ejpovice "B" Příchovice "B"



 

13. kolo, neděle 15.4.2018

odstoupil Příchovice "B" Osek
volno Kyšice "B"
15:30 Nezvěstice "B" Přeštice "B"
13:00 Chudenice Záluží
14:30 Tymákov "B" Blovice



 

14. kolo, sobota 21.4.2018

16:00 Blovice Chudenice
15:00 Záluží Nezvěstice "B"
Přeštice "B" volno
13:30 Kyšice "B" Příchovice "B"
odstoupil
Osek Ejpovice "B"



 

15. kolo, neděle 22.4.2018

13:00 Ejpovice "B" Kyšice "B"
13:30 Příchovice "B" Přeštice "B"
volno Záluží
15:30 Nezvěstice "B" Blovice
13:00 Chudenice Tymákov "B"



 

16. kolo, neděle 29.4.2018

14:30 Tymákov "B" Nezvěstice "B"
Blovice volno
15:00 Záluží Příchovice "B"
9:30 Přeštice "B" Ejpovice "B"
odstoupil Kyšice "B" Osek



 

17. kolo, neděle 13.5.2018

odstoupil Osek Přeštice "B"
13:00 Ejpovice "B" Záluží
13:30 Příchovice "B" Blovice
volno Tymákov "B"
15:30 Nezvěstice "B" Chudenice



 

18. kolo, sobota 19.5.2018


Chudenice volno
14:30 Tymákov "B" Příchovice"B"
16:00 Blovice Ejpovice "B"
odstoupil Záluží Osek
9:30 Přeštice "B" Kyšice "B"



 

19. kolo, neděle 20.5.2018

13:30 Kyšice "B" Záluží
odstoupil Osek Blovice
13:00 Ejpovice "B" Tymákov "B"
13:30 Příchovice"B" Chudenice
Nezvěstice "B" volno



 

20. kolo, neděle 27.5.2018

15:30 Nezvěstice "B" Příchovice"B"
13:00 Chudenice Ejpovice "B"
odstpupil Tymákov "B" Osek
16:00 Blovice Kyšice "B"
15:00 Záluží Přeštice "B"



21. kolo, neděle 3.6.2018

9:30 Přeštice "B" Blovice
13:30 Kyšice "B" Tymákov "B"
odstoupil Osek Chudenice
13:00 Ejpovice "B" Nezvěstice "B"

Příchovice "B" volno



22. kolo, neděle 10.6.2018

volno Ejpovice "B"
odstoupil Nezvěstice "B" Osek
13:00 Chudenice Kyšice "B"
14:30 Tymákov "B"
Přeštice "B"
16:00 Blovice Záluží
LAST_UPDATED2
 


 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Tabulka Oblastního přeboru

1. Záluží 16

12

1
3 367:282 25
2. Přeštice "B" 16
12
0
4
338:295 24
3. Chudenice

16

11
0 5
334:324 22
4. Tymákov "B" 16
9
1
6
342:318

19

5. Příchovice "B"

16

8
0 8
341:354 16
6. Blovice 16
5
2
9
280:294 12
7. Ejpovice "B" 16
5
1 10
269:311 11
8. Nezvěstice "B"
16

3

2
11
283:313 8
9. Kyšice "B" 16
3
1 12

290:353

7























Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 57 

Statistika TOPlist

TOPlist