Rozpis soutěží OP
rozpis OP Mužů PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 16 Září 2008 11:29

1. kolo, neděle 27.8.2017

14:30
Tymákov "B"

Záluží

13:00
Chudenice
Přeštice "B"
15:30
Nezvěstice "B" Kyšice "B"

volno Osek
13:30
Příchovice "B" Ejpovice "B"



 

2. kolo, neděle 3.9.2017

15:00
Osek
Příchovice "B"

Kyšice "B" volno
9:30
Přeštice "B" Nezvěstice "B"
15:00
Záluží Chudenice
16:00
Blovice Tymákov "B"



 

3. kolo, neděle 10.9.2017

13:00
Chudenice Blovice
15:30
Nezvěstice "B" Záluží

volno
Přeštice "B"
13:300
Příchovice "B" Kyšice "B"
13:00
Ejpovice "B" Osek



 

4. kolo, neděle 17.9.2017

13:30
Kyšice "B" Ejpovice "B"
9:30
Přeštice "B" Příchovice "B"

Záluží
volno
16:00
Blovice Nezvěstice "B"
14:30
Tymákov "B"
Chudenice



 

5. kolo, sobota 23.9.2017

15:30
Nezvěstice "B" Tymákov "B"
volno Blovice
16:00
Příchovice "B" Záluží
13:00
Ejpovice "B" Přeštice "B"
15:00
Osek Kyšice "B"



 

6. kolo, neděle 24.9.2017

9:30
Přeštice "B" Osek
10:30
Záluží Ejpovice "B"
16:00
Blovice Příchovice "B"
Tymákov "B" volno
13:00
Chudenice Nezvěstice "B"



 

7. kolo, neděle 1.10.2017


volno
Chudenice
13:30
Příchovice "B" Tymákov "B"
13:00
Ejpovice "B" Blovice
15:00
Osek Záluží
13:30
Kyšice "B" Přeštice "B"



 

8. kolo, sobota 7.10.2017

15:00
Záluží
Kyšice "B"
16:00
Blovice Osek
14:30
Tymákov "B" Ejpovice "B"
13:00
Chudenice Příchovice"B"
Nezvěstice "B" volno



 

9. kolo, neděle 8.10.2017

13:30
Příchovice "B" Nezvěstice "B"
13:00
Ejpovice "B" Chudenice
15:00
Osek
Tymákov "B"
13:30
Kyšice "B" Blovice
9:30
Přeštice "B" Záluží



10. kolo, neděle 15.10.2017

16:00
Blovice Přeštice "B"
14:30
Tymákov "B" Kyšice "B"
13:00
Chudenice Osek
15:30
Nezvěstice "B" Ejpovice "B"

volno
Příchovice "B"



11. kolo, neděle 22.10.2017

Ejpovice "B" volno
15:00 Osek" Nezvěstice "B"
13:30 Kyšice "B" Chudenice
9:30 Přeštice "B"
Tymákov "B"
15:00 Záluží Blovice
LAST_UPDATED2
 


 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Tabulka Oblastního přeboru

1. Přeštice "B" 8

8

0
0 183:135 16
2. Chudenice 8
6
0
2
176:171 12
3. Tymákov "B"

8

6
0 2
190:167 12
4. Záluží 8
5
0
3
191:158

10

5. Ejpovice "B"

8

3
0 5
135:152 6
6. Příchovice "B" 8
3
0
5
177:187 6
7. Blovice 8
2
0 6
140:160 4
8. Nezvěstice "B"
8

2

0
6
131:153 4
9. Kyšice "B" 8
1
0 7

166:206

2























Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 38 

Statistika TOPlist

TOPlist