sezóna 2023 / 2024 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 10 Srpen 2023 09:04

S blížícím se začátkem nové sezóny národní házené, si pojďme představit družstva, které jsme do nového soutěžního ročníku za TJ Spartak Rožmitál přihlásili. Začíná se o víkendu 2.9 - 3.9. 2023.

 

starší žákyně - pod vedením trenérské dvojice Moniky a Petra Šourkových se představí druhým rokem ve své věkové kategorii. Po loňské sezóně, kdy především sbírali zkušenosti, lze v tomto soutěžním ročníku očekávat zlepšení a jistě i více vítězných zápasů. Děvčata se v prvním zápase představí na půdě Příchovic, doma svůj první zápas odehrají o víkendu 9. - 10.9. proti Tymákovu "A".

 

mladší žáci - trenéry jsou Eva Hofmanová a Pavel Brejcha. Více než polovina družstva mladších žáků ještě v loňském ročníku spadala do věkové kategorie přípravky, teprve pro letošek se stali "mladšími žáky". Doufejme tedy, že nasbírané zkušenosti z loňské sezóny se projeví a letošní ročník bude pro chlapce úspěšnější, než ten loňský. Pro mladší žáky začíná sezóna 3.9. v Přešticích, doma se představí o víkendu 16.9. - 17.9. proti nováčkovi ze Štěnovic.

 

starší žáci - po loňské sezóně, kdy jsem měli v soutěži přihlášená dvě družstva této věkové kategorie, zůstalo v letošní pouze jedno - to trénují Zdena Fraňková, Gábina Horáková a Lucie Součková. Chlapci sezónu zahajují v neděli 3.9. na horké půdě v Litohlavech, doma se představí v neděli 10.9. proti Tymákovu.

 

dorostenci - pro některé chlapce to bude poslední soutěžní ročník v mládežnických kategoriích, pro některé to bude naopak seznámení s touto věkovou kategorií. Základem družstva dorostenců budou již ostřílení borci, doplněni o "loňské nejstarší starší žáky" (ti v minulém ročníku získali bronzové medaile za 3. místo ze 17 účastníků). Pod vedením Marka Hejry, Pavla Jeníčka a Pavla Blažka odehrají dorostenci svůj první zápas v sobotu 2.9. v Záluží, doma se prvně představí v neděli 10.9. proti Litohlavům.

LAST_UPDATED2
 
 

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 13 

Statistika TOPlist

TOPlist