turnaje starší přípravky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 13 Říjen 2019 05:13

V sobotu 12.10. se konaly poslední letošní turnaje starších přípravek. Chlapci se představili ve skupině A, která svůj turnaj odehrála v Příchovicích. Děvčata odehrála turnaj skupiny B, ten se konal v Plzni-Újezdě.

Děvčata vstoupila do turnaje výborně. Zvítězila v prvních dvou zápasech, nejprve porazila Přeštice "C" (4:0), následně porazila i Přeštice "B" (2:1). Následovaly ale dvě prážky. Nejprve od Božkova  (3:5), pak od Litohlav "B" (2:5). Dalšími dvěma výhrami řadě, porazila 7:3 Vřeskovice a 6:1 Újezd "B", se děvčata vrátila do boje o postup. V poslední zápase turnaje ale podlehla Újezdu "A" 2:10. Na turnaji naše děvčata skončila na nepostupovém 4. místě.

Chlapci do "svého" turnaje vstoupili taktéž dvěma výhrami. Na úvod porazili Dobřív 7:0 a Tymákov 7:5. Po porážce od Nezvěstic "B" (8:3), následovala opět dvě vítězství. Po přestřelce s domácími Příchovicemi (10:8), porazili Záluží 7:1. Litohlavům "A" jsme podlehli po divokém zápase 8:10. Porážka s Nezvěsticemi "A" 4:8 nás stála medailové umístění. Nic na to ani nezměnila výhra v posledním zápase nad Přešticemi "A" 11:6. Chlapci skončili těstě pod stupni vítězů, na 4. místě.

sestava a branky chlapců: R. Dražan - M. Blažek, T. Horák (10 branek), Martin Horák, Šimon Hrdina, Vašek Hudeček (9 branek), Patrik Metlička (31 branek), Vojta Trefný, Martin Kohel (2 branky). Trenéři Gabriela Horáková, Lucie Součková a Zdena Fraňková.

sestava a branky děvčat: N. Konvičková - L. Beranová (13 branek), M. Šourková (3 branky), B. Matoušková (3 branky), J. Převrátilová (1 branka), T. Šoulejová (1 branka), T. Kašparová (1 branka), A. Pospíšilová, N. Meleková (1 branka). Trenéři Monika Šourková a Petr Šourek.

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

V současné době probíhá oprava povrchu hřiště. Po dobu opravy je vstup do celého areálu zakázán.

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 14 

Statistika TOPlist

TOPlist