Přeštice "B" - Rožmitál 17:12 (10:7) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 22 Květen 2016 19:19

V rámci 19. kola jsme zavítali na půdu druhého celku OP, týmu Přeštic "B". V případě výhry jsme 3 kola před konce soutěže mohli slavit první místo v OP, bohužel se tak nestalo. V úvodu zápasu se nám dařilo, ve 2. minutě jsme vedli 2:1, v 10. minutě 4:2. Následujících 10 minut se ale náš útok nedokázal prosadit, trápili jsme se zejména nepřesnými přihrávkami. Domácí za tu dobu dokázali vstřelit 5 branek a tak jsem ve 20. minutě prohrávali 4:7. V závěru poločasu se nám sice podařilo snížit na rozdíl dvou branek, domácí ale po vypršení hrací doby proměnili trestný hod, první poločas jsme tedy prohráli 7:10.

O tom, že si z Přeštic žádné body neodvezeme, rozhodli domácí hned v úvodu druhého poločasu. Přeštičtí svoje příležitosti ke vstřelení branky bez problémů proměňovali, náš útok se opět trápil nepřesnými přihrávkami, kterých jsme za celý zápas nakonec zaznamenali 22. Ve 14. minutě jsme prohrávali 15:10, v 19. minutě 17:10. Domácí útok se už do konce zápasu sice neprosadil, my jsme ale za posledních 10 minut vstřelili pouze dvě branky a v Přešticích jsme tak prohráli 12:17.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk, J. Vondrášek - J. Pičman, J. Zemek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Pazderník

branky: Stöckl 4, Pičman 4, Melichar 2, Zemek 1, Pazderník 1 - za domácí: Tušek 7, Hájek 6, Moravec 3, Ausberger 1