Rožmitál - Stupno 22:14 (11:6) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 21 Září 2014 11:11

K nedělnímu zápasu dvoukola jsme nastoupili doma proti Stupnu. Hned z našeho prvního útoku jsme vstřelili branku a ujali jsme se vedení 1:0. Soupeř dvěma brankami otočil a v 5. minutě jsme prohrávali 1:2. Další dvě branky padly do sítě Stupna a tak jsme v 8. minutě vedli 3:2. Ve 12. minutě bylo srovnáno 4:4. Pak už konečně naše obrana našla recept na útočnou hru soupeře, v několi případech nás podržel brankář a tak jsme ve 22. minutě vedli 8:4. První poločas jsme na konec vyhráli rozdílem 5 branek 11:6.

Na začátku druhého poločasu jsme naše vedení navýšili na rozdíl 7 branek, ve 4. minutě byl stav 13:6. Tento brankový rozdíl vydržel až do poslední minuty utkání, z posledního útoku jsme ještě vstřelili branku a zápas jsme tak vyhráli 22:14. I přes výsledný brankový rozdíl se hrálo velmi nervózní utkání, rozhodčí Jíra z Blovic rozdal celkem 7 žlutých karet, většinu za nesportovní chování nebo tahání za dres.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, M. Hejra, D. Franěk - P. Melichar, P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, E. Trefný

branky: Šourek 8, Stöckl  6, Pičman 5, Trefný 2, Melichar 1 - za hosty: Berka 8, Caletka 3, Štraub 3