Tymákov "B" - Rožmitál 19:15 (9:4) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 01 Září 2019 17:00

V prvním poločase našeho úvodního zápasu nové části sezony jsme propadli v útoku. Špatná střelba, ale zejména nepřesné přihrávky byly hlavní příčinou toho, že jsme vstřelili za první poločas vstřelili pouze 4 branky.

Druhý poločas už byl z pohledu našeho útoku lepší. Problémy ale naopak měla naše obrana, která si nedokázala poradit ve hře 1 na 1. V průběhu poločasu jsme prohrávali až o 7 branek, ale právě zlepšenou hrou v útoku jsme dokázali náskok soupeře stáhnout. To ale bylo znamenalo akorát zmírnění naší porážky 15:19.

sestava: M. Leiterman, D. Sadílek - P. Blažek, J. Stoklasa, J. Vondrášek - P. Melichar, R. Stöckl, P. Šourek, J. Pazderník, J. Pičman, T. Fous

branky: Pazderník 7, Šourek 3, Pičman 3, Fous 1, Stöckl 1 - Kroft 6, Kugler 5, Šmíd 3, Nový 2, Tlustý 2, Čechura 1