Rožmitál - Most 13:24 (6:11) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 20 Květen 2018 12:42

Do utkání jsme nastoupili bez čtyř zraněných útočníků. V útoku tak museli nastoupit hráči z obrany i posily, které házenou dlouho nehráli (naštěstí ji nezapomněli). Na naší útočné hře to bylo samozřejmě znát. Trápila nás nepřesnost v rozehrávce, kazili jsme nahrávky, nedařila se střelba. První branku jsme vstřelili až v 10. minutě, kdy jsme snižovali na 1:4. Naše obrana si nedokázala poradit s rychlými brejky soupeře a tak rozdíl ve skóre narůstal. Zastavil se na poločasových 6:11.

Se soupeřem jsme dokázali držet krok pouze v úvodu druhého poločasu, kdy byla hra vyrovnaná. Několikrát se nám sice podařilo snížit na rozdíl čtyř branek, za tohoto rozdílu jsme i útočili a měli tak šanci snížit i na rozdíl tří branek. Tyto šance ale zůstali nevyužity. Soupeř náš odpor definitivně zlomil v rozmezí 14. - 24. minuty, kdy jsme se nedokázali brankově prosadit. Utkání jsme nakonec prohráli rozdílem 11 branek.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, Z. Sadílek, J. Stoklasa, M. Hejra, J. Vondrášek - P. Jeníček, D. Franěk, J. Pazderník, J. Pičman

branky: Pazderník 6, Jeníček 3, Pičman 3, Franěk 1 - za hosty: Mertl 13, Nájemník 3, Dinstpír 3, Venclíček 2, Šalanský 2, Pham 1