jarní část sezóny PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 11 Duben 2018 20:10

V pátek 13.4. startuje pro rožmitálské mladší žáky jarní část sezony, jejich soupeřem bude tým Litic. Začátek zápasu je stanoven na 17hod. Zápasy odehrají již "čistě" jako chlapecké družstvo, v některých zápasech dostanou šanci i hráči ze starší přípravky.

Do jarní části sezony jsme totiž koedukované družstvo mladších žáků rozdělili, a nově jsme přihlásili i tým mladších žaček. Ten ale odehraje vzhledem k pravidlům SNH všechny zápasy na půdě soupeřů. Po dohodě obou týmů je možné zápas odehrát i na domácím hřišti (tak je to zatím v zápase proti Nýřanům, který děvčata odehrají na domácím hřišti v neděli 22.4. od 12hod).

Naši muži odehrají první utkání II. ligy na domácím hřišti proti Nýřanům "B" taktéž 22.4., v tradičním čase od 10:30. Vzhledem k rozlosování soutěže naši muži odehrají z prvních 5 kol čtyři zápasy doma a v následujících 6 zápasech se doma představí už pouze jednou (10.6. proti Žatci "B").

Jako poslední z našich družstev vstoupí do soutěže starší přípravka, která odehraje svůj první turnaj v sobotu 28.4. v Plzni-Újezdě. Na 9.6. je naplánovaný poslední z pěti turnajů, které přípravka odehraje. Ten se uskuteční v Rožmitále.

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 23 

Statistika TOPlist

TOPlist