turnaj na Dobříši PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 20 Březen 2018 21:24

V neděli 18.3. jsme se účastnili turnaje na Dobříši. Na turnaj bylo přihlášeno 7 družstev, hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla 20min. Hned na úvod nás čekali dva zápasy proti prvoligovým týmům. V tom prvním jsme podlehli Tymákovu 5:9 a ve druhém jsme prohráli s Přešticemi 5:11. Ke třetímu zápasu jsme nastoupili proti Spojům Praha a v utkání jsme zvítězili 12:8. V dalším zápase jsme podlehli Kyšicím 2:7. V předposledním zápase jsme po vyrovnaném průběhu podlehli domácímu týmu Staré Huti 10:12. K poslednímu zápasu jsme nastoupili proti vedoucímu týmu II. ligy "A", Čakovicím, kterým jsme podlehli 5:10. Na turnaji jsme s bilancí jedno vítězství a 5 porážek obsadili 6. místo. Vítězem turnaje se stal tým Čakovic.

naše sestava a branky: J. Pičman - P. Blažek, J. Vondrášek, Z. Sadílek, M. Hejra, D. Franěk - P. Šourek (13), J. Zemek (11), P. Melichar (1), R. Stöckl (5), J. Pazderník (9)

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 21 

Statistika TOPlist

TOPlist