turnaj starších přípravek v Litohlavech PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 14 Říjen 2017 19:28

Poslední turnaj podzimní části sezony se odehrál v Litohlavech za účasti 13 družstev, která byla rozdělena dvou základních skupin (6 a 7 účastníků). My jsme byli v šesti členné skupině, kterou jsme vyhráli bez ztráty bodu. Postupně jsme porazili týmy Božkova (4:3), Kyšic "A" (12:1), Plzeň-Újezd "A" (8:1), Dobřív (6:3) a na závěr Přeštice "A" (7:4). Postoupili jsme tak do skupiny o 1. - 5. místo.

Prvním naším soupeřem byl tým Ejpovic, kterému jsme po vyrovnaném boji podlehli o jednu branku 3:4. V následujícím zápase jsme porazili Kyšice "B" 7:2. K poslednímu zápasu turnaje jsme nastoupili proti Litohlavům (vítězi celého turnaje), kterým jsme podlehli 5:7. Na turnaji jsme tak obsadili celkové druhé místo.

Konečná bilance podzimní části sezony: Ejpovice (5. místo), Nezvěstice (3. místo), Plzeň-Újezd (2. místo), Přeštice (2. místo), Litohlavy (2. místo)

naše sestava a branky: J. Hofman - T. Blažek (17 branek), T. Horák, K. Karlík (18), D. Pospíšil (14), P. Španihel (3)

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 45 

Statistika TOPlist

TOPlist