turnaj starších přípravek v Nezvěsticích PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 16 Září 2017 19:26

Dosud největšího úspěchu dosáhla naše starší přípravka na turnaji v Nezvěsticích, kde obsadila celkové 3. místo ze 12 účastníků. Družstva byla rozdělena do dvou skupin, kde se hrálo systémem každý s každým. První tři týmy postupovaly do finálové skupiny, horší tři týmy hrály ve skupině o 7.-12. místo. Systém turnaje byl tedy stejný jako minulý týden v Ejpovicích.

Stejně jako na předchozím turnaji, tak i nyní na turnaji v Nezvěsticích, jsme v základní skupině nenašli přemožitele. Postupně jsme porazili Kyšice "B" 7:2, Přeštice "A" 6:3, Božkov 11:1, Tymákov 8:7 a na závěr domácí Nezvěstice 5:2. Základní skupinu jsme tak vyhráli se ziskem 10 bodů, do finálové skupiny postoupily společně s námi celky Kyšice "B" a Tymákov.

V prvním zápase ve finálové skupině jsme podlehli pozdějšímu vítězi celého turnaje, týmu Litohlav 3:5. Druným naším soupeřem byl letošní "turnajový nováček", celek Dobříva, který jsme ve vyrovnaném zápase porazili 5:4. K poslednímu utkání turnaje jsme nastoupili proti Ejpovicím, v podstatě se jednalo o souboj o celkové druhé místo. Utkání jsme bohužel prohráli 1:4.

naše sestava a branky: J. Hofman - T. Blažek (9 branek), T. Horák, K. Karlík (14), D. Pospíšil (22), P. Španihel

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 22 

Statistika TOPlist

TOPlist