turnaj starších přípravek v Ejpovicích PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 09 Září 2017 19:40

První letošní turnaj starších přípravek se konal v Ejpovicích, kde jsme "obhajovali" 4. místo z loňské sezony. Turnaje se účastnilo 12 týmů, rozdělených do dvou skupin. Ve skupině se hrálo systémem každý s každým, první tři týmy postupovali do skupiny o 1.-6. místo, další tři týmy do skupiny o 7.-12. místo. S pozměněnou sestavou, kdy naše řady oproti loňsku opustili starší hráči, jsme dokázali hned v prvním zápase porazit favorita (a pozdějšího vítěze celého turnaje) celek Tymákova 5:4. V dalším zápase jsme porazili Kyšice "B" 10:3, porazili jsme i Plzeň-Újezd 7:3. Střelecky se dařilo zejména Davidu Pospíšilovi, který získal na konci turnaji individuální ocenění, když byl v anketě trenérů a vedoucích mužstev vyhlášen nejlepším útočníkem celého turnaje. Zvítězili jsme i v posledních dvou zápasech základní skupiny, nejprve jsme porazili Božkov 9:3 a potom i Přeštice "B" 13:0.

Z prvního místa jsme postoupili do skupiny o 1.-6. místo, kde nás čekali nejlepší tři týmy ze druhé skupiny. Tam už se nám ale tak nedařilo, připsali jsme si pouze bod za remízu 3:3 s domácími Ejpovicemi, vysoko jsme prohráli s Kyšicemi "A" 4:9 a na závěr turnaje i s týmem Litohlav 4:7. V celkovém pořadí turnaje jsme skončili na výborném 5. místě. Svojí premiéru si na místě brankáře odbyl Jakub Hofman, který si nevedl vůbec špatně. První branku v kariéře vstřelil Patrik Španihel, svůj první turnaj odehrál Tomáš Horák. Pochvalu za bojovnost a nasazení si ale zaslouží celý tým.

naše sestava a branky: J. Hofman - D. Pospíšil (29 branek), P. Španihel (1), K. Karlík (14), T. Blažek (11), T. Horák

 

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 18 

Statistika TOPlist

TOPlist