Rožmitál - Litice 26:23 (16:12) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 03 Září 2017 15:54

V první naším domácí soupeřem nového ročníku II. ligy bylo družstvo Plzeň-Litice, nám dobře známý soupeř z OP. První branku zápasu vstřelili hosté, z následujícího útoku se nám podařilo vyrovnat. V podstatě prvních 10 minut mělo utkání stejný průběh - hosté šli do vedení o jednu branku, nám se podařilo vyrovnat. V 10. minutě tak na ukazateli skóre svítil stav 5:5. Ve 12. minutě jsme šli poprvé dovedení, hosté ale v zápětí vyrovnali. V 18. minutě jsme ale už vedli rozdílem 3 branek a do konce poločasu jsme náš náskok ještě navýšili na rozdíl 4 branek. První poločas jsme vyhráli 16:12.

Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný, nám se sice podařilo náš náskok navýšit na 5 branek, následně jsme měli několikrát možnost jít do vedení o 6 branek, v 11. minutě jsme vedli 21:16. To se nám ale nepodařilo, naopak byli to hosté, kdo začal náskok snižovat. V 16. minutě byl stav 21:17. Do konce zápasu jsme si tak udržovali náskok 3-4 branek a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pazderník, P. Melichar, J. Zemek, J. Pičman

branky: Šourek 19, Stöckl 5, Melichar 2 - za hosty: Pelech 13, Mizler 6, Albl 4