Nýřany "B" - Rožmitál 15:22 (8:11) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 27 Srpen 2017 06:02

První zápas nového soutěžního ročníku jsme odehráli v Nýřanech, proti místnímu "B" týmu. Úvod utkání patřil nám, ve 3. minutě jsme vedli 2:0, hosté sice  z následného útoku snížili, ale šňůrou 3 branek jsme náš náskok navýšili a v 11. minutě jsme tak vedli 5:1. V 15. a 19. minutě jsme vedli rozdílem 5 branek, v minutě 23. to už bylo ale pouze o 3 branky. Tímto rozdílem skončil i první poločas.

Úvod druhého poločasu patřil domácím. Ze dvou útoků vždy vstřelili nýřanští branku a tak jsme ve druhé minutě vedli už pouze o jednu branku. Následně se naštěstí dokázal také prosadit náš útok, a tří brankový náskok jsme získali zpět. V rozmezí 5. až 20. minuty se nýřanští útočníci nedokázali přes naší obranu gólově prosadit, několika dobrými zákroky nás podržel brankář. Branky tak střílel pouze náš útok, který v tomto utkání zaznamenal minimum ztrát, ve 20. minutě jsme tedy vedli 18:11. Do konce zápasu padli na obou stranách ještě 4 branky, v utkání jsme nakonec zvítězili 22:15.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pazderník, P. Melichar, J. Zemek

branky: Šourek 13, Stöckl 5, Melichar 3, Zemek 1 - za domácí: Faifr A. 6, Špirk 5, Alexa 2, Thumer 2