turnaj přípravek v Přešticích PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 03 Červen 2017 16:52

Předposlední letošní turnaj starších přípravek se konal v sobotu 3.6.2017 v Přešticích. Turnaje se účastnilo 12 družstev, které byla rozdělená do dvou skupin. Oproti jiným turnajům byla nadstavbová část rozdělená do třech skupin po čtyřech týmech (zápas ze základní skupiny se výsledkově započítával).

Prvním naším soupeřem byl tým Ejpovic "B", který jsme porazili 9:5. Následovaly dvě výhry na Přeštickými týmy. Nejprve jsme porazili "A" 11:3, následně "B" 11:4. Dalším naším soupeřem byl celek Tymákova a podle postavená týmů v tabulce se rozhodovalo o kdo postoupí do skupiny o 1.-4. místo. Přestože jsme v utkání (stejně jako minulý víkend v Ejpovicích) vedli o dvě branky, tak jsme na konec podlehli 7:8. Poslední utkání v základní skupině jsme prohráli s Litohlay 4:7.

Čekali nás tedy dvě utkání ve skupině o 5.-8. místo (do výsledků skupiny se nám započítávalo vítězství na Přešticemi "A"). Oba zápasy jsme vyhráli. Porazili jsme Kyšice 9:3 a Nezvěstice 6:3. Na turnaji jsme tak obsadili celkové 5. místo.

naše sestava a branky: Matěj Trefný - David Pospíšil (26 branek), Tomáš Blažek (8 branky), Kryštof Karlík (7 branek), Matouš Hrdina (15 branek), , Jakub Hofman (1 branku), Anna Hejrová, Julie Černovská

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 38 

Statistika TOPlist

TOPlist