turnaj přípravek v Přešticích PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 25 Únor 2017 15:40

V sobotu 25.2. se naše starší přípravka zúčastnila turnaje v Přešticích. Na turnaj jsme odjížděli bez třech hráčů, chyběl nám brankář. Své první zápasy tak na postu brankáře odehrál Jakub Hofman. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Hrací doba byla 12 min / zápas.

Prvním naším soupeřem byl tým Božkova, kterému jsme po vyrovnaném průběhu podlehli 3:5. Druhým naším soupeřem byl celek Nezvěstic, se kterým jsme dokázali udržet krok pouze v úvodu zápasu, nakonec jsme prohráli 1:6. Posledním naším soupeřem v základní skupině byl tým Přeštice "A", nad kterým jsme zvítězili 10:3. V základní skupině jsme obsadili 3. místo a čekali nás boje ve skupině o 5. - 8. místo.

V prvním zápase ve skupině o umístění jsme smolně podlehli Ejpovicím 5:6. V zápase jsme prohrávali 2:5, dokázali jsme srovnat na 5:5, ovšem rozhodující branku jsme dostali v závěrečných vteřinách zápasu. K našemu poslednímu zápasu jsme nastoupili proti Přešticím "B", které jsme porazili 10:3. Celkově jsme na turnaji obsadili 6. místo, vítězem byl tým Litohlav.

naše sestava: Jakub Hofman - Tomáš Blažek (vstřelil 10 branek), Anna Hejrová (2 branky - první v kariéře !!!), Kryštof Karlík (2 branky), David Pospíšil (15 branek)

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 20 

Statistika TOPlist

TOPlist