43. ČP, základní kolo PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 20 Listopad 2016 16:55

V soboto 19.11. jsme se účastnili základního kola 43. ročníku ČP. Turnaj se hrál v hale v Plzni na Borech, účastnili se jej 4 týmy, hrací systém byl každý s každým, čas na utkání 2x 20min. Prvním naším soupeřem byl celek Mostu, kterému jsme po vyrovnaném průběhu utkání podlehli 13:15 (4:9). Herně vyrovnané, a zároveň výsledkově podobné bylo i naše druhé utkání proti Vřeskovicím, kterým jsme podlehli 15:16 (9:10). Před naším posledním zápasem již bylo o dvou postupujících do dalšího kola rozhodnuto, a tak byl náš zápas proti Tymákovu "B" pouze zápasem o konečné 3. místo. Tento zápas jsme prohráli nejvýraznějším rozdílem, se soupeřem jsme dokázali držet krok pouze v prvním poločase, celkově jsme prohráli 13:20 (9:10). Na turnaji jsme tak obsadili poslední místo. Most a Vřeskovice postupují do osmifinále, které se odehraje v Žatci.

naše sestava a branky: D. Sadílek - D. Franěk, Z. Sadílek, J. Vondrášek, J. Stoklasa - J. Pičman (12), J. Zemek (9), J. Pazderník (9), P. Šourek (7), R. Stöckl (4)

LAST_UPDATED2
 
 

Rekonstrukce hřiště

Projekt „Zpátky do II. ligy – Rekonstrukce a modernizace hřiště pro národní házenou a víceúčelové hřiště“ byl spolufinancován EU z Evropského fondu pro regionální rozvoj – ROP Střední Čechy

Kdo je připojen

Právě připojeni - hostů: 23 

Statistika TOPlist

TOPlist