Rožmitál - Příchovice 15:22 (7:13) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Sobota, 01 Říjen 2016 16:06

První branku sobotního utkání proti Příchovicím vstřelili ve 4. minutě hosté, my jsme z následného protiútoku srovnali. V 8. minutě jsme prohrávali rozdílem dvou branek 1:3, ve 14. minutě 3:5. V 15. minutě se nám sice podařilo snížit na 4:5, to ale bylo z naší strany na dlouhou dobu vše. Následně se ale přestalo dařit našemu útoku, nevyvarovali jsme se špatných přihrávek a když už se nám podařilo zakončit, tak naše střelecké pokusy likvidovala obrana soupeře. Naše obrana si nedokázala poradit s útočnými akcemi Příchovických útočníků a tak jsem ve 25. minutě prohrávali 4:11 a utkání bylo prakticky rozhodnuté.

Malou naději na zvrat v zápase jsme vzkřísili v 7. minutě druhého poločasu, když jsme snížili na 10:14. Rozdíl čtyř branek vydržel až do 17. minuty, následně hosté zvýšili na rozdíl 5 branek. Stav byl 13:18. Do konce zápasu hosté vedení ještě navýšili, skóre se zastavilo na konečných 15:22. Zaznamenali jsme tak pátou porážku v řadě a v tabulce nám po odehraném 7. kola patří předposlední, 11. příčka.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Zemek, J. Pičman, P. Melichar

branky: Šourek 7, Melichar 4, Stöckl 3, Zemek 1 - za hosty: Brejcha 10, Frána 7, Hošťálek 4, Šilhavý 1