Kyšice - Rožmitál 18:13 (9:9) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Sobota, 10 Září 2016 19:14

V sobotním zápase v Kyšicích jsme se museli obejít bez zraněného útočníka Petra Melichara a na naší útočné hře to ale alespoň v prvním poločase nebylo znát. První branku sice vstřelili domácí, nám se ale třemi brankami v řadě podařilo skóre otočit a v 11. minutě jsme vedli 3:1. V 15. minutě bylo srovnáno 3:3. V 21. minutě jsme vedli tří brankovým rozdílem 6:3. Domácí si vybrali time out a postupně začali brankový rozdíl snižovat. Vyrovnávací branku vstřelili Kyšice 20s před konce prvního poločasu a tak se do šaten odcházeli za stavu 9:9.

Skóre druhého poločasu opět otevřeli domácí, my jsme z pokutového hodu srovnali. V 9. minutě jsme prohrávali 11:12, následně se celých 10. minut útoky na obou stranách nedokázaly prosadit. Podařilo se to až domácím, kteří v 19. minutě vedli o dvě branky. Stav 14:12 pro domácí vydržel dlouhých 8. minut až do závěru poločasu, kdy Kyšice o svém vítězství rozhodli.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - J. Vondrášek, P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, M. Hejra - J. Pičman, P. Šourek, J. Zemek, R. Stöckl

branky: Šourek  6, Stöckl 4, Pičman 3 - za domácí: Šleis 5, Petrák 5, Netušil 3, Smola 3, Špičan 2