Rožmitál - Litohlavy 19:17 (10:10) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 28 Srpen 2016 13:10

Prvním naším soupeřem v letošním ročníku II. ligy byl celek Litohlav. Hosté se hned z prvního útoku ujali vedení, nám se podařilo vyrovnat ve 3. minutě. V 6. minutě byl stav 2:2, hosté ale třemi brankami v řadě odskočili a prohrávali jsme 2:5. Ve 13. minutě jsme snížili na 4:5, a v 19. minutě bylo vyrovnáno 7:7. Poprvé jsme šli do vedení ve 27. minutě, hosté ale dvěma brankami v řadě vývoj skóre otočili. Vyrovnání na poločasových 10:10 zařídil z pokutového hodu Petr Šourek.

Jako rozhodující se z počátku zdál úvod druhého poločasu, kdy nás skvělými zákroky podržel brankář a v 9. minutě jsme vedli 13:10. Následně se nám ale dlouhých 15. minut nepodařilo vstřelit branku,  naštěstí jsme ale za tu dobu inkasovali "pouze" dvě branky a tak jsme po probuzení našeho útoku vedli ve 26. minutě 15:12. Útoky na obou stranách si brankové hody nechali až na závěr zápasu, kdy za posledních 5. minut padlo 9 branek.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - J. Vondrášek, P. Blažek, Z. Sadílek, D. Franěk, M. Hejra - P. Melichar, J. Pičman, P. Šourek, J. Zemek, R. Stöckl, J. Pazderník

branky: Melichar 9, Šourek 7, Stöckl 3 - za hosty: Pelcl 7, Klír 4, Menc 4, Maršík 2