Rožmitál - Nezvěstice "B" 20:14 (8:9) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 29 Květen 2016 13:46

Vstup do našeho nedělního utkání proti Nezvěsticím "B" vyšel lépe hostům. Hned na začátku zápasu si Nezvěstice vypracovali dvou brankový náskok, nám se podařilo srovnat v 9. minutě na 4:4. V 16. minutě jsme ale prohrávali dvou brankovým rozdílem 4:6. Nezvěstice si až do konce poločasu dvou brankový náskok udržovali, na rozdíl jedné branky jsme snížili z pokutového hodu po vypršení hrací doby.

Hned v první minutě druhého poločasu jsme srovnali, z následného útoku si Nezvěstice vedení vzali zpět. Tak to bylo až do 9. minuty, kdy bylo srovnáno 13:13. Pak jsme šňůrou 4 branek strhli vedení na naší stranu a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Pochvalu za výborný výkon zaslouží náš brankář, který si za celý zápas připsal 24 zákroků.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk, J. Vondrášek - J. Pičman, J. Zemek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Pazderník

branky: Stöckl 7, Pičman 6, Melichar 3, Zemek 3, Pazderník 1 - za hosty: Soukup 6, Kašpar 4, Hach 3, Dobiáš 1