Příchovice "B" - Rožmitál 22:24 (12:12) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 03 Duben 2016 17:17

První utkání jarní části sezony jsme odehráli v Příchovicích. Vstup do utkání nám vyšel na výbornou, po 4. minutách hry jsme vedli 3:0. Domácí z následných dvou útoků snížili na rozdíl jedné branky, v 6. minutě byl stav 2:3. Až do 16. minuty jsme si udržovali 1-2 brankový náskok, v 19. minutě jsme zase vedli o 3 branky, stav byl 9:6. Pak se přestalo dařit naší obraně, čehož domácí využili a ještě do konce poločasu stihli vyrovnat na 12:12. A to ještě náš brankář dokázal úspěšně zlikvidovat dva pokutové hody.

Druhý poločas zahajovali domácí a ve 2. minutě se poprvé v zápase dostali do vedení o jednu branku. Stejná situace se opakovala ještě v 6. minutě, následně se 3x v řadě dokázal prosadit náš útok a tak jsme v 11. minutě vedli 16:14. V podstatě až do konce zápasu jsme si náskok udržovali, vždy když se domácí podařilo snížit na rozdíl jedné branky, náš útok také odpověděl vstřelením branky.

sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk - P. Šourek, J. Zemek, J. Pazderník, R. Stöckl, P. Melichar

branky: Šourek 13, Stöckl 6, Melichar 5 - za domácí: Nový 11, Frána 6, Šilhavý 4, Kříž 1